Разлика помеѓу преработките на „625“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:625, rue:625
с (r2.7.3) (Робот: Додава mhr:625)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:625, rue:625)
[[fr:625]]
[[fy:625]]
[[ga:625]]
[[gd:625]]
[[gl:625]]
[[ro:625]]
[[qu:625]]
[[rue:625]]
[[ru:625 год]]
[[se:625]]
5.665

уредувања