Разлика помеѓу преработките на „618“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:618, rue:618
с (Робот: Додава se:618)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:618, rue:618)
[[fr:618]]
[[fy:618]]
[[sega:618]]
[[gd:618]]
[[gl:618]]
[[ro:618]]
[[qu:618]]
[[rue:618]]
[[ru:618 год]]
[[se:618]]
[[sa:६१८]]
[[sq:618]]
[[sl:618]]
[[sr:618]]
[[se:618]]
[[sh:618]]
[[su:618]]
5.665

уредувања