Разлика помеѓу преработките на „Тарас Шевченко“

с
r2.6.5) (Робот: Додава lv:Tarass Ševčenko
с (додадена Категорија:Украински поети со помош на HotCat)
с (r2.6.5) (Робот: Додава lv:Tarass Ševčenko)
[[mrj:Шевченко, Тарас Григорьевич]]
[[la:Tarasius Ševčenko]]
[[lv:Tarass Ševčenko]]
[[lt:Tarasas Ševčenka]]
[[hu:Tarasz Hrihorovics Sevcsenko]]
4.013

уредувања