Разлика помеѓу преработките на „Папа Агапит I“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.6.5) (Робот: Ја менувам jv:Paus Agapetus I во jv:Paus Agapitus I
с (r2.7.2) (Робот: Додава ilo:Papa Agapito I)
с (r2.6.5) (Робот: Ја менувам jv:Paus Agapetus I во jv:Paus Agapitus I)
[[it:Papa Agapito I]]
[[he:אגאפטוס הראשון]]
[[jv:Paus AgapetusAgapitus I]]
[[ka:აგაპეტუს I]]
[[sw:Papa Agapeto I]]
4.013

уредувања