Разлика помеѓу преработките на „906“

Додадени 23 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:906, rue:906
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:906年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:906, rue:906)
[[fr:906]]
[[fy:906]]
[[ga:906]]
[[gd:906]]
[[gl:906]]
[[ro:906]]
[[qu:906]]
[[rue:906]]
[[ru:906 год]]
[[se:906]]
43.100

уредувања