Разлика помеѓу преработките на „904“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:904, rue:904
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:904年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:904, rue:904)
[[fr:904]]
[[fy:904]]
[[ga:904]]
[[gd:904]]
[[gl:904]]
[[ro:904]]
[[qu:904]]
[[rue:904]]
[[ru:904 год]]
[[se:904]]
43.100

уредувања