Отвори го главното мени

Промени

с
Робот: Додава ilo:Papa Eleuterio
[[ko:교황 엘레우테리오]]
[[hr:Eleuterije]]
[[ilo:Papa Eleuterio]]
[[id:Paus Eleutherius]]
[[it:Papa Eleuterio]]
85.496

уредувања