Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Додава ilo:Papa Calixto I
[[ko:교황 갈리스토 1세]]
[[hr:Kalist I.]]
[[ilo:Papa Calixto I]]
[[id:Paus Kallistus I]]
[[it:Papa Callisto I]]
85.496

уредувања