Разлика помеѓу преработките на „Стоунхенџ“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ckb:ستۆنھێنج
(соунхрџ-стоунхенџ печатна грешка)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:ستۆنھێنج)
[[sk:Stonehenge]]
[[sl:Stonehenge]]
[[ckb:ستۆنھێنج]]
[[sr:Стоунхенџ]]
[[sh:Stonehenge]]
126.585

уредувања