Разлика помеѓу преработките на „887“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:887, rue:887
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:887年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:887, rue:887)
[[fr:887]]
[[fy:887]]
[[ga:887]]
[[gd:887]]
[[gl:887]]
[[ro:887]]
[[qu:887]]
[[rue:887]]
[[ru:887 год]]
[[se:887]]
43.100

уредувања