Отвори го главното мени

Промени

Додадени 13 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава zea:Irak
[[zh-yue:伊拉克]]
[[diq:Iraq]]
[[zea:Irak]]
[[bat-smg:Iraks]]
[[zh:伊拉克]]
125.602

уредувања