Разлика помеѓу преработките на „876“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:876, rue:876
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:876年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:876, rue:876)
[[fr:876]]
[[fy:876]]
[[ga:876]]
[[gd:876]]
[[gl:876]]
[[ro:876]]
[[qu:876]]
[[rue:876]]
[[ru:876 год]]
[[se:876]]
43.100

уредувања