Разлика помеѓу преработките на „615“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:615, rue:615
с (r2.7.3) (Робот: Додава mhr:615)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:615, rue:615)
[[fr:615]]
[[fy:615]]
[[ga:615]]
[[gd:615]]
[[gl:615]]
[[ro:615]]
[[qu:615]]
[[rue:615]]
[[ru:615 год]]
[[se:615]]
5.665

уредувања