Разлика помеѓу преработките на „612“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:612, rue:612
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:612年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:612, rue:612)
[[fr:612]]
[[fy:612]]
[[ga:612]]
[[gd:612]]
[[gl:612]]
[[ro:612]]
[[qu:612]]
[[rue:612]]
[[ru:612 год]]
[[se:612]]
5.665

уредувања