Разлика помеѓу преработките на „811“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:811, rue:811
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава se:811)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:811, rue:811)
[[fr:811]]
[[fy:811]]
[[ga:811]]
[[gd:811]]
[[gl:811]]
[[ro:811]]
[[qu:811]]
[[rue:811]]
[[ru:811 год]]
[[se:811]]
43.100

уредувања