Разлика помеѓу преработките на „790“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:790, rue:790
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:790)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:790, rue:790)
[[fr:790]]
[[fy:790]]
[[ga:790]]
[[gd:790]]
[[gl:790]]
[[ro:790]]
[[qu:790]]
[[rue:790]]
[[ru:790 год]]
[[sa:७९०]]
43.100

уредувања