Глендејл (Аризона): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Додава cs:Glendale (Arizona)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава el:Γκλέντεϊλ (Αριζόνα))
с (r2.7.2) (Робот: Додава cs:Glendale (Arizona))
[[br:Glendale (Arizona)]]
[[ca:Glendale (Arizona)]]
[[cs:Glendale (Arizona)]]
[[cy:Glendale, Arizona]]
[[da:Glendale (Arizona)]]
5.331

уредување