Разлика помеѓу преработките на „608“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:608, rue:608
с (Робот: Додава se:608)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:608, rue:608)
[[be-x-old:608]]
[[bh:६०८]]
[[bg:608]]
[[bs:608]]
[[br:608]]
[[bg:608]]
[[ca:608]]
[[cv:608]]
[[fr:608]]
[[fy:608]]
[[sega:608]]
[[gd:608]]
[[gl:608]]
[[ro:608]]
[[qu:608]]
[[rue:608]]
[[ru:608 год]]
[[se:608]]
[[sa:६०८]]
[[sq:608]]
[[sl:608]]
[[sr:608]]
[[se:608]]
[[sh:608]]
[[su:608]]
5.665

уредувања