Разлика помеѓу преработките на „662“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:662, rue:662
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава se:662)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:662, rue:662)
[[fr:662]]
[[fy:662]]
[[ga:662]]
[[gd:662]]
[[gl:662]]
[[ro:662]]
[[qu:662]]
[[rue:662]]
[[ru:662 год]]
[[se:662]]
43.100

уредувања