Асцидии: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ceb:Ascidiacea
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава az:Asisidlər)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ceb:Ascidiacea)
[[bg:Асцидии]]
[[ca:Ascídia]]
[[ceb:Ascidiacea]]
[[cs:Sumky]]
[[da:Søpunge]]
127.180

уредувања