Разлика помеѓу преработките на „518“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:518, rue:518
с (r2.6.4) (Бот Менува: ky:Гваңжудагы көтөрүлүш)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:518, rue:518)
[[be-x-old:518]]
[[bh:५१८]]
[[bg:518]]
[[bs:518]]
[[br:518]]
[[bg:518]]
[[ca:518]]
[[cv:518]]
[[fr:518]]
[[fy:518]]
[[ga:518]]
[[gd:518]]
[[gl:518]]
[[csb:518]]
[[kk:518 жыл]]
[[ky:Гваңжудагы көтөрүлүш]]
[[sw:518]]
[[ht:518 (almanak jilyen)]]
[[ky:Гваңжудагы көтөрүлүш]]
[[la:518]]
[[lb:518]]
[[ro:518]]
[[qu:518]]
[[rue:518]]
[[ru:518 год]]
[[sa:५१८]]
43.100

уредувања