Разлика помеѓу преработките на „898“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:898, rue:898
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:898年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:898, rue:898)
[[fr:898]]
[[fy:898]]
[[ga:898]]
[[gd:898]]
[[gl:898]]
[[ro:898]]
[[qu:898]]
[[rue:898]]
[[ru:898 год]]
[[se:898]]
2.061

уредување