Разлика помеѓу преработките на „Папа Симах“

Додадени 5 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Símaco во tl:Papa Símaco
с (r2.7.1) (Робот: Додава ilo:Papa Simaco)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Símaco во tl:Papa Símaco)
[[fi:Symmachus]]
[[sv:Symmachus]]
[[tl:Papa Símaco]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาซิมมาคุส]]
[[uk:Симах]]
125.661

уредување