Мадја Прадеш: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Madhya Pradesh во la:Madhya Pradesa
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Madhya Pradesh во la:Madhya Pradesa)
[[ka:მადჰია-პრადეში]]
[[sw:Madhya Pradesh]]
[[la:Madhya PradeshPradesa]]
[[lv:Madhja Pradēša]]
[[lt:Madhja Pradešas]]
127.134

уредувања