Разлика помеѓу преработките на „1311“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:1311, rue:1311
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1311年)
с (Бот Додава: ga:1311, rue:1311)
[[be-x-old:1311]]
[[bh:१३११]]
[[bg:1311]]
[[bs:1311]]
[[br:1311]]
[[bg:1311]]
[[ca:1311]]
[[cv:1311]]
[[fr:1311]]
[[fy:1311]]
[[ga:1311]]
[[gv:1311]]
[[gd:1311]]
[[ro:1311]]
[[qu:1311]]
[[rue:1311]]
[[ru:1311 год]]
[[sah:1311]]
2.061

уредување