Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Himachal Pradesh во la:Himacala Pradesa
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава ur:ہماچل پردیش)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Himachal Pradesh во la:Himacala Pradesa)
[[ka:ჰიმაჩალ-პრადეში]]
[[sw:Himachal Pradesh]]
[[la:HimachalHimacala PradeshPradesa]]
[[lv:Himāčala Pradēša]]
[[lt:Himačal Pradešas]]
127.228

уредувања