Разлика помеѓу преработките на „1253“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:1253, rue:1253
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1253年)
с (Бот Додава: ga:1253, rue:1253)
[[be-x-old:1253]]
[[bh:१२५३]]
[[bg:1253]]
[[bs:1253]]
[[br:1253]]
[[bg:1253]]
[[ca:1253]]
[[cv:1253]]
[[fr:1253]]
[[fy:1253]]
[[ga:1253]]
[[gd:1253]]
[[gl:1253]]
[[ro:1253]]
[[qu:1253]]
[[rue:1253]]
[[ru:1253 год]]
[[sah:1253]]
2.061

уредување