Османлии: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Асманы
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Асманы)
 
[[af:Ottomaanse Turke]]
[[be:Асманы]]
[[bg:Османски турци]]
[[en:Ottoman Turks]]
127.228

уредувања