Разлика помеѓу преработките на „Вир“

Додадени 45 бајти ,  пред 12 години
с
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Вир (Община Македонски брод)]]
[[sq:Viri]]
318

уредувања