Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Додадени 30 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава vo:Raúl González Blanco
с (Бот: Поправа пренасочувања)
с (r2.7.2) (Робот: Додава vo:Raúl González Blanco)
[[uk:Рауль Гонсалес]]
[[vi:Raúl González]]
[[vo:Raúl González Blanco]]
[[zh-yue:魯爾干沙利斯]]
[[zh:劳尔·冈萨雷斯·布兰科]]
5.331

уредување