Разлика помеѓу преработките на „Витамин“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам sv:Vitaminer во sv:Vitamin
с (r2.7.1) (Робот: Додава sw:Vitamini)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам sv:Vitaminer во sv:Vitamin)
[[su:Vitamin]]
[[fi:Vitamiini]]
[[sv:VitaminerVitamin]]
[[tl:Bitamina]]
[[ta:உயிர்ச்சத்து]]
126.675

уредувања