Разлика помеѓу преработките на „Берли Грифин (езеро)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Берли-Гриффин во ru:Бёрли-Гриффин
с (r2.7.1) (Робот: Додава he:אגם בארלי גריפין)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Берли-Гриффин во ru:Бёрли-Гриффин)
[[pl:Jezioro Burley-Griffin]]
[[pt:Lago Burley Griffin]]
[[ru:БерлиБёрли-Гриффин]]
[[sr:Берли Грифин (језеро)]]
[[zh:伯利·格里芬湖]]
457

уредувања