Разлика помеѓу преработките на „975“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:975, rue:975
с (r2.7.3) (Робот: Додава mhr:975)
с (Бот Додава: ga:975, rue:975)
[[be-x-old:975]]
[[bh:९७५]]
[[bg:975]]
[[bs:975]]
[[br:975]]
[[bg:975]]
[[ca:975]]
[[cv:975]]
[[fr:975]]
[[fy:975]]
[[ga:975]]
[[gd:975]]
[[gl:975]]
[[ro:975]]
[[qu:975]]
[[rue:975]]
[[ru:975 год]]
[[se:975]]
2.061

уредување