Разлика помеѓу преработките на „453“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:453, rue:453
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bxr:453 жэл)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:453, rue:453)
[[fy:453]]
[[fur:453]]
[[ga:453]]
[[gd:453]]
[[gl:453]]
[[ro:453]]
[[qu:453]]
[[rue:453]]
[[ru:453 год]]
[[sa:४५३]]
4.126

уредувања