Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава as:ক্ৰণচ
[[ar:كرونوس]]
[[an:Crono]]
[[as:ক্ৰণচ]]
[[ast:Cronos]]
[[az:Kron]]
4.126

уредувања