Мем: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам cy:Meme во cy:Memyn
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава ml:മീം)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам cy:Meme во cy:Memyn)
[[cv:Мем]]
[[cs:Mem]]
[[cy:MemeMemyn]]
[[da:Mem]]
[[de:Mem]]
127.214

уредувања