Нил Армстронг: Разлика помеѓу преработките

Одземени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Брише diq:Neil Armstrong (deleted)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Брише diq:Neil Armstrong (deleted))
[[yo:Neil Armstrong]]
[[zh-yue:岩士唐]]
[[diq:Neil Armstrong]]
[[bat-smg:Neils Armstruongs]]
[[zh:尼尔·阿姆斯特朗]]
85.496

уредувања