Разлика помеѓу преработките на „1210“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:1210, rue:1210
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1210年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:1210, rue:1210)
[[fr:1210]]
[[fy:1210]]
[[ga:1210]]
[[gd:1210]]
[[gl:1210]]
[[ro:1210]]
[[qu:1210]]
[[rue:1210]]
[[ru:1210 год]]
[[sah:1210]]
43.100

уредувања