Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам el:Τζούλιαν Ασάντζ во el:Τζούλιαν Ασάνζ)
[[fi:Julian Assange]]
[[sv:Julian Assange]]
[[ta:ஜூலியன் அசான்ச்அசாஞ்சு]]
[[te:జూలియన్ అసాంజే]]
[[th:จูเลียน อาสซานจ์]]
127.231

уредување