Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ko:미하일 사카시빌리 во ko:미헤일 사카시빌리
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ko:미하일 사카시빌리 во ko:미헤일 사카시빌리)
[[fr:Mikheil Saakachvili]]
[[gl:Mikheil Saakashvili]]
[[ko:미하일미헤일 사카시빌리]]
[[hy:Միխեիլ Սաակաշվիլի]]
[[io:Mikhail Saakashvili]]
127.231

уредување