Разлика помеѓу преработките на „323“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:323, rue:323
с (r2.7.3) (Робот: Додава bxr:323 жэл)
с (Бот Додава: ga:323, rue:323)
[[be-x-old:323]]
[[bh:३२३]]
[[bg:323]]
[[bs:323]]
[[br:323]]
[[bg:323]]
[[bxr:323 жэл]]
[[ca:323]]
[[fr:323]]
[[fy:323]]
[[ga:323]]
[[gd:323]]
[[gl:323]]
[[ro:323]]
[[qu:323]]
[[rue:323]]
[[ru:323 год]]
[[sa:३२३]]
2.061

уредување