Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бугарија-гео-никулец“

с
стандардизација
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr><td>[[Слика:Bulgaria stub.svg|30px|Бу...)
 
с (стандардизација)
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr><td>[[Слика:Bulgaria stub.svg|30px30п|Бугарија]]</td><td>''&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Географија на Бугарија|географијата на Бугарија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Географски никулци за Бугарија<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Географски никулци за Бугарија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[en:Template:Bulgaria-geo-stub]]