Разлика помеѓу преработките на „2061“

Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава uk:2061
с (Робот: Додава ko:2061년)
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:2061)
[[gl:2061]]
[[gan:2061年]]
[[hr:2061.]]
[[ko:2061년]]
[[hr:2061.]]
[[ms:2061]]
[[nah:2061]]
[[tr:2061]]
[[tk:2061]]
[[uk:2061]]
[[war:2061]]
34.422

уредувања