Разлика помеѓу преработките на „1484“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: rue:1484
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1484年)
с (Бот Додава: rue:1484)
[[be-x-old:1484]]
[[bh:१४८४]]
[[bg:1484]]
[[bs:1484]]
[[br:1484]]
[[bg:1484]]
[[ca:1484]]
[[cv:1484]]
[[ro:1484]]
[[qu:1484]]
[[rue:1484]]
[[ru:1484 год]]
[[sah:1484]]
2.061

уредување