Разлика помеѓу преработките на „1428“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: rue:1428
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1428年)
с (Бот Додава: rue:1428)
[[be-x-old:1428]]
[[bh:१४२८]]
[[bg:1428]]
[[bs:1428]]
[[br:1428]]
[[bg:1428]]
[[ca:1428]]
[[cv:1428]]
[[ro:1428]]
[[qu:1428]]
[[rue:1428]]
[[ru:1428 год]]
[[sah:1428]]
2.061

уредување