Разлика помеѓу преработките на „231“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:231, rue:231
с (Робот: Додава bxr:231 жэл)
с (Бот Додава: ga:231, rue:231)
[[be-x-old:231]]
[[bh:२३१]]
[[bg:231]]
[[bs:231]]
[[br:231]]
[[bg:231]]
[[bxr:231 жэл]]
[[ca:231]]
[[fr:231]]
[[fy:231]]
[[ga:231]]
[[gd:231]]
[[gl:231]]
[[ro:231]]
[[qu:231]]
[[rue:231]]
[[ru:231 год]]
[[sah:231]]
2.061

уредување