Разлика помеѓу преработките на „1172“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:1172
с (Робот: Додава rue:1172)
с (Бот Додава: ga:1172)
[[be-x-old:1172]]
[[bh:११७२]]
[[bg:1172]]
[[bs:1172]]
[[br:1172]]
[[bg:1172]]
[[ca:1172]]
[[cv:1172]]
[[fr:1172]]
[[fy:1172]]
[[ga:1172]]
[[gd:1172]]
[[gl:1172]]
2.061

уредување