Разлика помеѓу преработките на „795“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:795, rue:795
с (r2.7.3) (Робот: Додава mhr:795)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:795, rue:795)
[[fr:795]]
[[fy:795]]
[[ga:795]]
[[gd:795]]
[[gl:795]]
[[ro:795]]
[[qu:795]]
[[rue:795]]
[[ru:795 год]]
[[sa:७९५]]
126.286

уредувања