Разлика помеѓу преработките на „632“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:632, rue:632
с (Робот: Додава se:632)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:632, rue:632)
[[fr:632]]
[[fy:632]]
[[sega:632]]
[[gd:632]]
[[gl:632]]
[[ro:632]]
[[qu:632]]
[[rue:632]]
[[ru:632 год]]
[[se:632]]
[[sa:६३२]]
[[sq:632]]
[[sl:632]]
[[sr:632]]
[[se:632]]
[[sh:632]]
[[su:632]]
126.292

уредувања