950-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 65 бајти ,  пред 9 години
с
с (r2.7.3) (Робот: Брише es:Años 950 a. C., fr:Années -950, ru:950-е до н. э.)
с (r2.7.3) (Робот: Додава fr:Années 950 av. J.-C., ru:950-е годы до н. э.)
[[eu:K. a. 950eko hamarkada]]
[[fa:دهه ۹۵۰ (پیش از میلاد)]]
[[fr:Années 950 av. J.-C.]]
[[it:Anni 950 a.C.]]
[[la:Decennium 96 a.C.n.]]
[[ms:950-an SM]]
[[uz:Mil. av. 950-lar]]
[[ru:950-е годы до н. э.]]
[[sk:50. roky 10. storočia pred Kr.]]
[[sh:950-e pne.]]
4.229

уредувања